Jarní turnaj starší přípravky (Kly)

TJ Sokol Obříství

Jarní turnaj starší přípravky (Kly) Kluci ze starší přípravky odehráli rovněž svůj první venkovní turnaj v neděli ve Klích. Celý turnaj byl velice vyrovnaný. My 2x porazili Všetaty, Všetaty 2x porazili Kly a Kly 2x porazili nás. V zápasech se Všetatami měl střelecky nabito Jarda Srch, který se nakonec se 7 brankami stal nejlepším střelcem turnaje. Smůlu měl naopak hlavně ve druhém zápase s Kly. Jeho krásné střely skončily buď na tyči nebo těsně míjely branku. Bohužel smůlu měl i Roman Kadlec, který rovněž měl v tomto zápase několik šancí, ale branku netrefil. Roman ale zaslouží pochvalu, protože i se zraněním se snažil odehrát celý turnaj. Dnes ale musím pochválit všechny hráče a Lucku Váňovou za předvedené výkony. Velice mile mě překvapil Matěj Mikulenka, který vstřelil i branku a Martin Chmelík. Nakonec jsme turnaj vyhráli díky nejlepšímu skóre ze všech zápasů. Kromě nejlepšího střelce Jardy Srcha jsme získali cenu pro nejlepšího brankaře, kterým byl Tomáš Střelec. Cenu za nejlepšího našeho hráče získal Víťa Homuta, který odehrál včerejší turnaj za mladší a dnes odehrál celý turnaj bez vystřídání.
Výsledky:
Obříství - Všetaty 6:1