ROZPIS ZÁPASŮ


 
pouze následující jeden zápas   všechny zápasy  
 Rozpis zápasů - muži A - podzim 2021
KoloDatum časSoupeřHřiště
115.08 17:00FK Pšovka BFK Pšovka Mělník
221.08 17:00VysokáObříství
329.08 17:00Sokol TišiceTišice
404.09 17:00ČečeliceObříství
511.09 17:00AFK VraňanyVraňany
618.09 16:30Horní PočaplyObříství
725.09 16:30SK VojkoviceVojkovice
802.10 16:30SK MšenoMšeno
909.10 16:00Horní BeřkoviceObříství
1016.10 12:30Dolní BeřkoviceDolní Beřkovice
1123.10 15:30Viktoria VšestudyObříství
1230.10 14:00Sokol Libiš BLibiš
1306.11 14:00Labský KostelecObříství
vytisknout


 Rozpis zápasů - muži B - podzim 2021
KoloDatum časSoupeřHřiště
222.08 13:30Sokol DřísyObříství
328.08 17:00Sokol TuhaňTuhaň
405.09 13:30Velký Borek BObříství
511.09 17:00Sokol StřezivojiceStřezivojice
619.09 13:00Roma NeratoviceObříství
726.09 16:30Eletis Lužec BLužec
803.10 16:00Mšeno BMšeno
910.10 12:30FK NebuželyObříství
1017.10 15:30SK SpomyšlSpomyšl
1124.10 12:00Všetaty/ČečeliceObříství
1331.10 10:30Start MlékojedyObříství
1207.11 14:00Byšice BByšice
vytisknout


 Rozpis zápasů - starší žáci - podzim 2021
KoloDatum časSoupeřHřiště
328.08 10:00SK MšenoMšeno
404.09 14:00AFK VeltrusyObříství
108.09 17:00FK Pšovka BPšovka Mělník
511.09 14:30FC LobkoviceLobkovice
618.09 14:00Slavia Velký BorekObříství
221.09 16:30FK Kralupy 1901Obříství
725.09 14:00AFK VraňanyVraňany
1428.09 16:30Labský KostelecKostelec nad Labem
802.10 14:00MSK KlecanyKlecany
909.10 13:00Horní BeřkoviceObříství
1123.10 12:30Horní PočaplyObříství
1528.10 13:00SK BášťObříství
1230.10 10:00Sokol TišiceTišice
1306.11 11:00SK VojkoviceVojkovice
vytisknout


 Rozpis zápasů - starší přípravka - podzim 2021
KoloDatum časSoupeřHřiště
104.09 09:15SK PostřižínObříství
211.09 14:30SK VojkoviceVojkovice
323.09 17:00Čechie Kralupy BObříství
503.10 15:00AFK VeltrusyVeltrusy
610.10 09:30SK PostřižínPostřižín
716.10 09:15SK VojkoviceObříství
824.10 14:00Čechie Kralupy BČechie Kralupy
1006.11 09:15AFK VeltrusyObříství
vytisknout


 Rozpis zápasů - mladší přípravka - podzim 2021
KoloDatum časSoupeřHřiště
104.09 10:30SK PostřižínObříství
211.09 13:00SK VojkoviceVojkovice
318.09 10:30FK Kralupy 1901Obříství
425.09 10:30TJ KlíčanyObříství
502.10 11:15Vltavan ChvatěrubyChvatěruby
610.10 11:00SK PostřižínPostřižín
716.10 10:30SK VojkoviceObříství
823.10 14:00FK Kralupy 1901FK Kralupy 1901
930.10 10:15TJ KlíčanyKlíčany
1006.11 10:30Vltavan ChvatěrubyObříství
vytisknout